Eesti :: English :: Norsk :: Suomi :: Svenska   
Tervitus Ettev├Áttest Teenused Miks valida meid? T├Â├Âtajate kalkulatsioon Hinnap├Ąring Regulatsioonid Kontakt

 

Personalirent

 

 
S. T. Eskandia vahendab väljaõppinud personali kõikidele tegevusaladele. Personali tellimine S. T. Eskandia’lt tähendab seda, et töötajad on nagu tavaliselt tellija käsutuses, kuid S. T. Eskandia palgal.

Personalirentimine hõlbustab ettevõtte tegevust mitmel moel:
 

  • Ei ole vaja läbi viia aeganõudvaid, mitmeetapilisi personaliotsinguid.
  • Töötaja saab tellida vastavalt vajadusele ja vaid vajaliku töö tegemise ajaks.
  • Kiireloomuliste perioodide töökoormuse vähendamine ja asendustöötajate leidmine on sujuv ja paindlik isegi lühikese etteteatamisaja korral.
  • Jääb ära aeganõudev palgaarvestus. S. T. Eskandia esitab arve ainult kasutatud töötundide eest. Tunnitasu sisse on arvestatud kõik tööandja kohustuslikud maksed (palgad, puhkusetasud, sotsiaal- ja töötuskindlustusmaksud).

 
Tänu põhjalikule eeltööle suudame oma kartoteegist kiiresti leida sobivaima töötaja. Parimal juhul jõuavad nad töökohale isegi vähem kui paari päevaga tellimuse saamisest.
 
Püüame alati teenindada parimal võimalikul viisil nii oma tellijad kui ka töötajaid, sest rahulolev personal teeb ka oma tööd hästi. Kui tellija ei ole siiski meie töötajaga rahul, lahendame probleemi kohe, kui oleme sellest teada saanud.

 

 
Värbamisteenus

  

 
Intervjueerime oma andmebaasi tarvis igal aastal palju motiveeritud töötajaid ning samuti uurime nende tausta. Seetõttu tunneme hästi andmebaasis olevate töötajate hoiakuid ja tugevaid külgi. Paljud meie töötajad on peale renditöö valmis ka statsionaarselt ühes kohas töötama, mistõttu on meie kaudu hõlbus leida uusi töötajaid.
 
Kui tellija soovib enne püsiva töösuhte algust töötajat testida, võime alguses rentida töötaja tähtaegselt. Sellisel juhul on töötajal kokkulepitud aja jooksul töösuhe S. T. Eskandia’ga.
 
Vajaduse korral võime korraldada ka avaliku konkursi. Sellisel juhul sõnastame koos kliendiga otsitava töötaja töökirjelduse ja ettevõtte profiili, pärast mida koostame vajalikud kuulutused. Korraldame kogu valikuprotsessi algusest kuni lõpumeetriteni välja, tänu millele ei pea klient kulutama aega mahukatele telefonipäringutele, avalduste läbivaatamisele ja esialgsetele vestlustele. Pärast esmast valikut pakume kliendile tööks kõige paremini sobivad taotlejad.
 

  
Personalihaldus
 

 
S. T. Eskandia teenuste hulka kuuluvat personalihaldust võib kasutada näiteks siis, kui tootmise korraldusest, tootmisüksustest või tellimustest tulenevatel põhjustel ei oleks võimalik oma töötajatele kogu aastaks tööd pakkuda. Samuti võib personalihaldust kasutada uue tootmisüksuse käivitamisel, tellides vajadusel kas või kogu tootmispersonali S. T. Eskandia’st. Nii saab rakendada kohe tööle piisavalt personali, ent samas ei pea kartma personali ülejääki.
 
S. T. Eskandia vastutab kokkulepitud valdkonna personali sujuva töö ja arendamise eest. Töötajatena võib kasutada kas S. T. Eskandia’s töötavaid inimesi või uusi, kliendi erivajadusteks värvatud töötajaid.
 
Küsige lisainfot meie teenuste kohta: info(at)steskandia.ee

 
     © 2009-2024 S.T. Eskandia. K├Áik ├Áigused tagatud.